Покровська міська рада — Анонс подій

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Проведення першого засідання ініціативної групи

Розпорядженням міського голови від 13.03.2019  № 136рг  «Про ініціативну групу з проведення установчих зборів щодо формування нового складу молодіжної ради при виконкомі Покровської міської ради» було затверджено склад ініціативної групи з проведення установчих зборів щодо формування нового складу молодіжної ради. До складу ініціативної групи увійшли:

Запрошуємо до участі у тренінгу з масштабування власного бізнесу

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина, продовжує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу.

Жеребкування про розподіл земельних ділянок між учасниками АТО

Покровська міська рада повідомляє, що третій етап розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій і особами, прирівняними до них, та сім’ями, члени яких загинули під час участі в антитерористичній операції, шляхом жеребкування для садибної забудови на території м. Покровськ, відбудеться 15.03.2019 о 13.00 годині в залі засідань адміністративної будівлі міської ради за адресою: пл. Шибанкова, 13  (4 поверх) м. Покровськ.

Проведення сеансу "гарячої лінії" з питань декларування доходів

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє про проведення сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» у четвер, 28 лютого 2019 року, з 15 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. з питань декларування доходів громадян.

Відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO

З 23 по 24 лютого 2019 року в м. Покровськ за адресою вул. Степана Бовкуна 9/1, СК "Металург" відбудеться "Відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів 2001-2002 р.н. та дорослих" та "Відкритий турнір Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків, дівчат 2003-2012 р.н."

У Покровську відбудуться установчі збори щодо формування нового складу громадської ради

Ініціативна група з проведення установчих зборів щодо формування нового складу громадської ради при виконкомі Покровської міської ради повідомляє про проведення зборів 20 лютого 2019 року о 10:00 за адресою: площа Шибанкова, 13, зал засідань  4 поверх.

Чергова 63-я сесія міської ради 7 скликання

У п'ятницю, 15.02.2018 року о 15-00 на підставі статей 42, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбудеться чергова 63-я сесія Покровської міської ради 7 скликання.

    pfu    big logo2