Покровська міська рада — Наші досягнення

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Досягнення. Перспективи міста

krasnoarmeysk book titleШановні відвідувачі сайту!

У цьому виданні ми представляємо наше місто, аналізуємо його успіхи і досягнення у різних сферах життєдіяльності. Спільними зусиллями влади, підприємств різних форм власності, приватних підприємців і трудівників міста, громадськості, правоохоронних органів ми перетворюємо Красноармійськ на краще, робимо його більш привабливим, сучасним і комфортним.

Вагомі успіхи у вирішенні проблем Красноармійська та його жителів стали можливими завдяки ефективній роботі промислових підприємств, перевиконанню міського бюджету, контролю за роботою всіх структурних підрозділів, відділів, управлінь та служб міської ради, активної участі в житті міста громадських формувань.

На шляху розвитку міської громади ми зробили якісно нові кроки в організації спільної роботи, виконали численні обіцянки і зобов'язання.

Реалізація більшості загальноміських програм має соціальну спрямованість. Знаковою подією для Красноармійська стало відкриття в 2009 році сучасного акушерсько-гінекологічного комплексу. Вирішується проблема підтоплення міста, надається підтримка житлово-комунальному господарству, закладам охорони здоров'я, освіти, культури, приділяється увага ветеранам, дітям, інвалідам, іншим соціально незахищеним жителям міста. Ми досягли високих результатів у питаннях благоустрою, дотримання чистоти на вулицях, площах, парках і скверах, побудували дитячі майданчики у дворах будинків, створили пляжну зону відпочинку.

Незважаючи на виниклі в кінці 2008 р. ускладнення в зв'язку з світовою фінансово-економічною кризою, за підсумками року Красноармійськ за основними показниками і напрямками соціально-економічного розвитку зайняв 1-е місце у зведеному рейтингу серед 28 міст області. Сьогодні ми ставимо перед собою завдання не тільки зберегти, а й примножити досягнення громади, забезпечити стійку платформу для подальшого розвитку Красноармійська, міста Родинське і селища Шевченка.

Упевнений, що спільними зусиллями, допомагаючи і підтримуючи один одного, ми подолаємо негативні наслідки економічної кризи, докладемо максимальних зусиль для стабільної роботи підприємств, розвитку малого і середнього бізнесу, для того, щоб зробити життя наших городян як можна краще.

    pfu    big logo2