Покровська міська рада — Новини

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Про затвердження складу конкурсної комісії з публічної презентації перспективного плану розвитку закладів загальної середньої освіти конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Покровської міської ради та визна

Згідно з рішенням виконавчого комітету Покровської міської ради від 19.07.2018 №233, наказів відділу освіти від 25.07.2018 №323, від 14.08.2018 №350 та від 15.08.2018 №352,-

Опубліковано у Освіта

Загальнообласний публічний інструктаж нарядів поліції

21 жовтня на головній площі Покровська відбувся загальнообласний публічний інструктаж нарядів поліції.До правоохоронців приєднались і учасники «Ліги майбутніх поліцейських» зі своїм керівником Черв’яковою І.В.

Опубліковано у Освіта

Розважально-ознайомча правова гра для школярів в ДЮК "Ровесник"

З метою поглиблення знань з права 20 жовтня в ДЮК «Ровесник» пройшла правова гра «Червоний капелюх» (право на життя), для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Дякуючи педагогу — організатору ДЮК «Ровесник» Черв’яковій І.В., вихованці клубу згадали зміст та переглянули уривки цієї казки, яка виявилася ефективним методом знайомства дітей з основами правознавства.

Опубліковано у Освіта

День відкритих дверей в ДНЗ №42 «Золотий півник»

В дошкільному навчальному закладі № 42 «Золотий півник» відбулась цікава подія — це день відкритих дверей.
День відкритих дверей є однією з форм роботи з батьками, яка надає їм можливість познайомитися з дошкільним освітнім закладом, його традиціями, правилами, завданнями навчально-виховного процесу.
Дні відкритих дверей — можливість для батьків бути присутніми на будь-якому занятті, прогулянці, взяти участь в різних заходах.

Опубліковано у Освіта

    pfu    big logo2