Покровська міська рада — Податкова

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Деклараційна кампанія - 2019 набирає обертів: практична допомога жителям Покровського та Добропільського районів

Фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області з перших днів 2019 року розпочали активну інформаційно-роз’яснювальну роботу в рамках кампанії декларування доходів громадян, отриманих у минулому році. Під час зустрічей фахівців управління з керівництвом районів, головами сільських та селищних рад у січні було обговорено та узгоджено ряд організаційних заходів у цьому напрямку.

Надходження від платників Покровсько-Добропільського управління у січні п.р. становлять майже 260 мільйонів гривень

Від платників території обслуговування Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області протягом січня 2019 року до Зведеного бюджету надійшло 259,9 млн грн., що на 18,0 відс. або 39,7 млн грн. перевищує минулорічні надходження.

Отримали спадщину – задекларуйте дохід

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що відповідно до п.п.174.2.1 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)  за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковуються об’єкти спадщини (дарування), що успадковуються членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення.  

Щодо сплати за землю

Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового Кодексу України в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628-VIII індекс споживчих цін за 2017-2013 роки, який використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарського призначення, застосовується із зазначенням 100 відсотків.

    pfu    big logo2