Покровська міська рада — До уваги платників! Введено у дію нові коди бюджетної класифікації

До уваги платників! Введено у дію нові коди бюджетної класифікації

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників, що з метою належного ведення оперативного обліку податку (збору) Державною фіскальною службою України наказом від 27.12.2018 № 873 «Про затвердження внесення Змін до наказу ДФС від 10.04.2015 № 267» введено у дію нові коди бюджетної класифікації:

11010501 - «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов'язковому декларуванню»;

11011001 - «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Таким чином, платники податку — фізичні особи, які відповідно до розділу IV Кодексу зобов'язані сплатити податок, але звільнені від подання декларації (при нотаріальному посвідченні договорів та/або при видачі свідоцтв про право на спадщину тощо) сплачують:

податок по коду платежу «11010501» - «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов'язковому декларуванню»;

військовий збір по коду платежу «11011000» — «військовий збір».

У разі, якщо платник податку — фізична особа зобов'язаний подати декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов'язання, то в такому випадку платник податку сплачує:

податок по коду платежу «11010500» - «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

військовий збір по коду платежу «11011001» — «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

buhgalteria