Покровська міська рада — Деклараційна кампанія - 2019 набирає обертів: практична допомога жителям Покровського та Добропільського районів

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Деклараційна кампанія - 2019 набирає обертів: практична допомога жителям Покровського та Добропільського районів

Фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області з перших днів 2019 року розпочали активну інформаційно-роз’яснювальну роботу в рамках кампанії декларування доходів громадян, отриманих у минулому році. Під час зустрічей фахівців управління з керівництвом районів, головами сільських та селищних рад у січні було обговорено та узгоджено ряд організаційних заходів у цьому напрямку.

Так, наразі працюють виїзні пункти надання працівниками фіскальної служби практичної допомоги жителям сіл і селищ Покровського та Добропільського районів. На цей раз громадянам Гродівської та Іванівської сільських рад Покровського району надані консультації та роз’яснення щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, а також безкоштовно бланки. 

Нагадуємо, що обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає при отриманні:

- від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

-  іноземних доходів;

- у власність майна за рішенням суду про зміну власника та перехід права власності на таке майно;

- отриманні доходів від продажу власної сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва), що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, що перевищує 2 гектари, при умові отримання таких доходів від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи.

-   в інших передбачених Кодексом випадках.

Додаткова інформація: в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій або на офіційному веб-порталі ДФС. 

5475

    pfu    big logo2