Покровська міська рада — Душа крізь погляд

 • Покровський міський центр зайнятості


  Директор:

  Толмачов Микола Іванович

  Адреса:

  м. Покровськ, вул. Почтова, 3

  тел.(06239)2-14-08

  Електронна адреса:

  krasncz@ukr.net 

  Графік роботи:

  понеділок – четвер з 8.00 до 17.00

  п’ятниця з 8.00 до 15.45

  перерва з 12.00 до 12.45

  Детальніше

  Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

  Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

  Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

  Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

  Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

  Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Душа крізь погляд

Вільний фотограф…. Це заняття для людей, які можуть та люблять фотографувати. А ще, це заняття для тих, хто не просто фотографує, а прагне, щоб кожний кадр був цікавим та оригінальним. Так, своє захоплення Наталія Майорова перетворила в цікаву справу зі стабільним доходом. Тим більше, що попит на печатну продукцію дуже високий. 

Фінансову допомогу для початку підприємництва Наталія отримала від Покровського міського центру зайнятості Донецької області. Окрім цього суттєвою інформаційною підтримкою  для підприємця-початківця стали он-лайн курси, які були  реалізовані за участю Донецького національного Університету ім. Василя Стуса та Державної служби зайнятості. На них була розроблена бізнес-стратегія для успішного старту. 

Різноманітні свята: ювілеї, весілля, дні народження, корпоративи, шкільні вечори, інтер’єрна зйомка  - поле діяльності для молодого фотографа. А нещодавно у Покровськоому МЦЗ відбулася персональна виставка робіт Наталії під назвою «Душа крізь погляд». Кожна світлина - окрема емоція, що спонукає до роздумів, збуджує мислення.

Для посилення власного потенціалу Майорова Наталія прийняла участь у грантовому проекті від Данської Ради у справах біженців та отримала грант на покращення своїх професійних навичок. Таким чином пройшла базовий курс навчання у фотошколі Chiki у м. Львів. Класична фотографія, композиція, світло, колір… самі ці знаня для якісних фото вдосконалювала Наталія на заняттях.

З метою розширення власних можливостей Майорова Наталія  готується прийняти участь у грантовому проекті «Український донецький куркуль», звичайно ж не без підтримки служби зайнятості.  Тому, директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов, побажав яскравих професійних успіхів, нових перемог і здобутків, стабільності і процвітання до підприємниці, та запропонував подальшу результативну взаємодію з починаючим фотографом, як роботодавцем.
MyCollages 5

    pfu    big logo2