Покровська міська рада — Оголошення та події УСЗН

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Центр «ОРТТЕХ» тимчасово не приймає замовлення на свої вироби

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області повідомляє, що Центр «ОРТТЕХ», в зв’язку з завантаженістю індивідуальними замовленнями, не встигає забезпечити пацієнтів з вадами опорно-рухового апарату виробами в установлений термін.

Умови призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області доводить до відома громадян інформацію про ПКМУ від 29.04.2004 № 558 (зі змінами).

Новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян

Урядом 11.07.2018 прийнято постанову № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», якою затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та іншим категоріям громадян (далі - Порядок). У зв'язку з цим Управління соціального захисту населення Покровської міської ради повідомляє наступне.

Зміни до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області доводить до відома громадян про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми.

Про призначення житлової субсидії непрацюючим працездатним особам

Управління соціального захисту населення надає роз'яснення громадянам щодо порядку призначення житлової субсидії непрацюючим працездатним особам у разі несплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

    pfu    big logo2